O mnie

Witam na mojej stronie :). Jestem absolwentem Wydziału Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej. W 2007 roku ukończyłem specjalność „Elektroniczne i komputerowe systemy automatyki”. Później ukończyłem studia podyplomowe „Inżynieria internetowa” również na Politechnice Wrocławskiej a obecnie, znowu na PWr, studiuję na wydziale Informatyki i Zarządzania kierunek informatyka, specjalność „Inżynieria Oprogramowania”.
Aktualnie pracuję w firmie OVH jako specjalista ds. technicznych.
Prywatnie pasjonuję się ogólnie rozumianą informatyką. Interesują mnie systemy operacyjne z rodziny Linux/Unix oraz programowanie. Od kilku lat programuję w PHP oraz ostatnio stawiam pierwsze kroki w Pythonie i w Javie.
Pisałem aplikacje webowe z wykorzystaniem popularnego framework’a Zend do PHP, pluginy do systemu WordPress jak np. licznik odwiedzin oraz inne sktypty w PHP. Niedługo postaram się utworzyć jakąś stronę ze swoim portfolio więc będzie można tam zobaczyć więcej efektów mojej pracy 🙂
Jeżeli chodzi o programowanie w Python’ie i Java’ie, to stawiam dopiero pierwsze kroki. W ramach kursu na studiach brałem udział w rozwoju framework’a ic-depress napisanego w Java’ie, który służy do zbierania metryk i predykcji defektów w oprogramowaniu.

Korzystanie z Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Akceptuję